Często zadawane pytania

?Co powinienem zrobić mając problemy ze spłatą?

W przypadku problemów ze spłatą zobowiązania w pierwszej kolejności konieczne jest skontaktowanie się z pożyczkodawcą. To on będzie w stanie udzielić Ci informacji co do możliwości spłaty Twojego zobowiązania.

?Czy mogę wydłużyć czas spłaty?

Wielu pożyczkodawców zezwala na wydłużenie czasu spłaty bądź reorganizację rat w przypadku, kiedy nie jesteś w stanie dotrzymać wcześniej ustalonej daty spłaty pożyczki. Jednak Pożyczka Na Chwilę nie zachęca do wydłużania czasu spłaty pożyczki ze względu na dodatkowe koszty naliczone przez pożyczkodawcę związane z taką usługą. Prosimy zatem o ubieganie się o pożyczkę tylko wtedy, kiedy jesteś pewien, że będziesz w stanie spłacić ją w terminie.

?W jaki sposób mogę spłacić pożyczkę?

W większości przypadków pożyczka spłacana jest poprzez przelanie środków z Twojego konta bankowego na konto bankowe pożyczkodawcy w ustalonym wcześniej terminie.

?Jak otrzymam moje pieniądze?

Pieniądze są wysyłane przelewem na konto bankowe wnioskodawcy.

?Do czego potrzebujecie moich danych osobowych?

Twoje dane osobowe są potrzebne, aby upewnić się, że jesteś osobą, za którą się podajesz oraz jesteś właścicielem konta, na które ma trafić Twoja pożyczka. Pożyczkodawcy również potrzebują tych informacji, aby potwierdzić Twoją zdolność do spłacenia pożyczki.

?Jakie muszę spełniać warunki?

Warunki udzielenia pożyczki różnią się między poszczególnymi pożyczkodawcami, jednakże są pewne ogólno przyjęte wymogi, które należy spełniać przed wypełnieniem wniosku. Na przykład, osoba ubiegająca się o pożyczkę musi mieć ukończone 18 lat oraz mieć aktywne konto w banku, na które regularnie wpływają środki.

?Jak dużo mogę pożyczyć?

Możesz pożyczyć kwotę od 50 do 500 zł.

?Jak długo trwa proces składania wniosku oraz jaki jest czas oczekiwania na pieniądze?

Składanie wniosku poprzez Pożyczka Na Chwilę jest szybkim i prostym procesem. Jedyne, co musisz zrobić to wypełnić wniosek online, kliknąć ?Wyślij?, a resztą zajmie się Pożyczka Na Chwilę! Porównamy Twoje dane z ofertami największych polskich pożyczkodawców i przekażemy Twój wniosek najlepszej firmie, dla której szybka pożyczka online nie będzie żadnym problemem.

?Co to jest Pożyczka Na Chwilę?

Pożyczka Na Chwilę jest pośrednikiem firm udzielających pożyczki, która oferuję szybki i prosty dostęp, aż do 5ciu polskich pożyczkodawców. Pożyczka Na Chwilę nie oferuje bezpośrednio pożyczek, dlatego też składając u nas wniosek nie jesteś w żaden sposób zobowiązany do zaakceptowania proponowanej przez nas oferty.

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter