Nie tylko instytucja

Posted by admin on Październik 30, 2015 at 11:39 am

Rośne rynek pożyczek pozabankowych. Obecnie, nie stanowi jeszcze połowy rynku, lecz dynamicznie się rozrasta. Same banki tłumaczą się, że internetowe pożyczki zabierają im tylko klientów tak zwanego wysokiego ryzyka. Nie jest to do końca prawda ; zmienia się struktura rynku finansowego.

Pożyczkodawcy pozabankowi mają tę przewagę, że działają sprawnie, szybko, w większości za pomocą sieci internetowej. Żeby otrzymać taką pożyczkę, najczęściej trzeba wypełnić wniosek w formie formularza on-line, który opiera się na zebraniu podstawowych danych typu weryfikacja dowodu osobistego.  

Ta prostota i łatwość w dostępie do pieniędzy powoduje gwałtowny przyrost klientów.

pożyczki nie tylko w bankach

 

Jeśli zestawić problemy administracyjne, jakie niesie ze sobą wzięcie jakiejkolwiek pożyczki  instytucji bankowej ze sprawnym, małym kredycikiem on-line, to porównanie wypada blado.

Banki jeszcze nie przystosowały się do zmian, jakie niesie ze sobą dokonany w ostatnich latach postęp technologiczny. Cały czas wymagają tradycyjnej dokumentacji, wielu poświadczeń, potwierdzeń? Użytkownika (czyli zazwyczaj i klienta) zniechęca ilość procedur. Nauczony doświadczeniem z sieci, oczekuje prostego i szybkiego załatwienia sprawy.

Banki nie zauważyły jeszcze jak bardzo przestarzałym systemem operują. Cały czas uważają, że mają monopol na udzielanie pożyczek. Tymczasem, każdy kolejny okres rozliczeniowy pokazuje, że klient ucieka do internetowych pożyczek, właśnie z powodu ich łatwości. Sprawdź, jak prosty jest nasz system udzielania pożyczek.

Społeczeństwo XXI wieku oczekuje sprawnych i szybkich rozwiązań – do takiego trybu życia jest przyzwyczajone. Instytucje bankowe mogą stracić wielu klientów, jeśli szybko nie zweryfikuję swojego podejścia.

Share Button
Wyślij wniosek Twoje dane są zaszyfrowane i bezpieczne

Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter