Czy warto skorzystać z pośrednika chwilówek online?

Posted by admin on Czerwiec 21, 2016 at 9:31 am

Na polskim rynku chwilówek online pojawia się coraz więcej firm, które zajmują się pośrednictwem w tej tematyce, a same nie udzialają pożyczek jako takich. Jak działają takie firmy i czy warto skorzystać z ich usług? Na co zwrócić uwagę wybierając konkretnego pośrednika?

chwilowki-online
Firmy pośredniczące w wyborze najlepszych chwilówek on line rosną jak grzyby po deszczu. Tylko w ciągu ostatniego roku kilka nowych wkroczyło do Polski. I trzeba przyznać, że z dużym sukcesem. Cały sekret działania pośredników polega na tym, że skupiają oni oferty wielu firm specjalizujących się w udzielaniu szybkiego finansowania. Jednak warto sprawdzić ile dokładnie parabanków zdecydowało się na nawiązanie współpracy z danym pośrednikiem. Niektórzy z nich posiadają bowiem w swojej ofercie produkty jedynie kilku parabanków, inni kilkunastu, a jeszcze kolejni nawet kilkudziesięciu.

Na polskim rynku na tę chwilę prym bezdyskusyjnie wiedzie Credy, który skupia oferty bardzo wielu parabanków. Co równie ważne, Credy jest portalem i pośrednikiem zupełnie niezależnym i aktualizuje oferty codziennie. Finansiści, analitycy i ekonomiści codziennie sprawdzają aktualność ofert, dzięki czemu my jako konsumenci możemy być pewni, że otrzymamy kompletne i aktualne informacje dotyczące dostępnych produktów w postaci kredytów on line oraz szybkich chwilówek. Pomoc w wyborze najlepszej oferty jest dla nas jako klientów zupełnie nieodpłatna. Nie ma tu jakichkolwiek opłat.

Co zatem warto wziąć pod uwagę wybierając pośrednika:
? ile ofert skupia
? niezależność
? liczbę odsłon strony internetowej
? opinie klientów

Pośrednik taki jest dla nas korzystny również pod tym względem, że dzięki niemu oszczędzimy mnóstwo czasu. Analiza ofert poszczególnych parabanków zajęłaby nam sporo czasu. Pamiętajmy, że nie chodzi tu tylko i wyłącznie o kwotę, jaką chcemy pożyczyć oraz o czas, w jakim chcemy spłacić nasze zobowiązanie. Chodzi również o szereg innych czynników związanych na przykład z możliwością wcześniejszej spłaty chwilówki, wydłużenia terminu płatności czy też informacjami dotyczącymi całkowitego kosztu szybkiej pożyczki. Aby powziąć takie informacje musielibyśmy szczegółowo przeanalizować strony internetowe poszczególnych parabanków, przeczytać każdą ramową umowę i regulamin udzielania finansowania.

Często zapisy związane z tymi zagadnieniami są dość skomplikowane i trudne do interpretacji. A pośrednik robi to za nas. Warto więc przynajmniej sprawdzić jaki zakres nieodpłatnych usług konkretny pośrednik może nam zaoferować, aby odciążyć nas nie tylko pod względem czasowym, ale również finansowym.

Share Button
Wyślij wniosek Twoje dane są zaszyfrowane i bezpieczne

Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter