Aktualności

Najczęstsze kwestie, których nie bierzemy pod uwagę przy zaciąganiu pożyczki online

Posted by admin on Maj 4, 2016 at 8:50 am

Często zdarza się tak, że potrzebujemy dodatkowej gotówki nawet tego samego dnia. Najlepszym rozwiązaniem jest zaciągnięcie pożyczki online, myślimy. I generalnie mamy stuprocentową rację. Jednak w pierwszej kolejności, po podjęciu decyzji o konieczności zaciągnięciu chwilówki powinniśmy zwrócić uwagę na kilka czynników determinującej wybór konkretnego parabanku. Pierwszym czynnikiem jest kwota. Warto sprawdzić który parabank oferuje nam

Przeczytaj więcej...

Dobre położenie polskich przedsiębiorstw na początku 2016 roku

Posted by admin on Kwiecień 26, 2016 at 8:39 am 11-10-15

Najnowsze doniesienia wskazują bardzo wyraźnie, że polskie przedsiębiorstwa, zarówno te najmniejsze, jak i te największe w pierwszym kwartale bieżącego roku utrzymały zaskakująco dobrą kondycję. Czy oznacza to, że kolejny kwartał przyniesie takie same pozytywne informacje? Niekoniecznie. Sprawdźmy dlaczego.   Wśród przebadanych przedsiębiorstw, a było ich ponad tysiąc i to ulokowanych w różnych częściach i regionach

Przeczytaj więcej...

Pożyczka na święta

Posted by admin on Grudzień 2, 2015 at 11:33 am Untitled Infographic (1)

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wraz z nimi potrzeba zaplanowania rodzinnych spotkań. Nie chodzi tu tylko o terminarz; święta generują rokrocznie spore koszty, trzeba zatem mieć zaplanowany i przemyślany budżet. Grudzień jest pod tym względem bardzo wymagającym miesiącem – w 31 dniach mieszczą się Mikołajki, święta i sylwester.

Przeczytaj więcej...

Koszt wyprawienia świąt

Posted by admin on Listopad 24, 2015 at 3:34 pm poz (1)

Badania podają, że w obecnym, 2015 roku zapowiada się wzrost świątecznych wydatków aż o 11%. Z jednej strony, nie ma się co dziwić ; społeczeństwo się bogaci,a pensje regularnie rosną. Z drugiej zaś, wciąż jesteśmy społeczeństwem na dorobku i co roku deklarujemy chęć zmniejszenia świątecznych wydatków.

Przeczytaj więcej...

Zakupy za pieniądze, których nie mam – kredyt konsumencki

Posted by admin on Listopad 9, 2015 at 2:26 pm Un

Kredyt konsumencki to rodzaj pożyczki udzielanej na cele prywatne, nie związane z potrzebami jakiejkolwiek działalności gospodarczej i jest regulowany przez ustawę z dnia 12.05.2011 r. Kwota może być różna, lecz całość jest skonstruowana tak, by jego wysokość nie umożliwiała kupna mieszkania – od tego są inne rodzaje kredytów.

Przeczytaj więcej...

Trudny rynek pracy

Posted by admin on Październik 15, 2015 at 1:00 pm 42434828_m

Rynek pracy – miejsce zderzenia pracodawców poszukujących siły roboczej z pracownikami szukającymi zatrudnienia. W teorii, siły te powinny się równoważyć. W praktyce – każdy wie, co się dzieje. Po zmianie ustroju,a co za tym idzie – modelu gospodarki, nasze społeczeństwo stanęło przed nowymi wyzwaniami.

Przeczytaj więcej...

Wiek emerytalny – kość niezgody

Posted by admin on Wrzesień 29, 2015 at 1:23 pm staro

Od czasu podniesienia w Polsce wieku emerytalnego, nieustannie wraca burzliwa debata, czy było to posunięciem właściwym, czy jedynie wymuszonym przez standardy panujące w Unii Europejskiej. Kwestia dyskusyjna, wręcz kontrowersyjna i dotycząca w swoim czasie każdego z nas.

Przeczytaj więcej...
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter